İçeriğe geç

Hurda Kurşun Alımı

  hurda kurşun

  Kurşun hurdası alımı yapıyoruz. Hurda kurşun alan yerler içerisinde en yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Engin Metal hurdacılık Türkiye’nin her yerinden hurda kurşun alımı yapmaktadır. Hurda kurşun alan hurdacı firmamız bu sayfadan tüm bilgi birikimini paylaşmaya devam etmektedir. Lütfen takipte kalın!

  Kurşun en kolay işlenebilir metaller arasındadır. Dolayısıyla kullanım alanı oldukça yüksektir. Süs eşyalarından kapı kollarında kadar yoğun bir yelpazede kullanılmaktadır.

  Kolay kolay korozyona uğramaz. Neme dayanaklıdır. Bu sebeple sıvı teması olan yüzeylerde tercih kullanılmaktadır. Özellikle Camilerin kubbe kaplamalarında ve yağmur oluklarında kurşun tercih edilmektedir.

  İçerdiği kimyasal sebebiyle zehirlenmeye sebep olmaktadır. Bu nedenle gıda ile temas eden eşya veya gereçlerde kullanılmamaktadır. Anlık hurda kurşun fiyatları için ilgili listemizi inceleyebilirsiniz.

  Hurda kurşun alan hurdacı firması arayan herkesin bizlerle iletişime geçmesini bekliyoruz. Her yıl yüzlerce ton kurşunun geri dönüşüme kazandırılmasını sağlıyoruz. Hurda kurşun geri dönüşüm fabrikaları ile yaptığımız anlaşmalar neticesinde en yüksek fiyatı uyguluyoruz.

  Hurda Kurşun Alan Yerler

  Kurşun hurdası satın alan yerler içerisinde profesyonel hizmet veriyoruz. Piyasadaki artış ve inişlerden olumsuz etkilenmenizi önlemek amacıyla kendi listelerimizi yüksek tutuyoruz. Hurda kurşun alan yerler içerisinde kaliteli hizmetlerle ön plana çıkıyoruz. Hurda kurşun alımı için bizi arayabilirsiniz.

  Hurda Kurşun Fiyatları

  Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun32,50 ₺/Kg
  Hurda Levha Kurşun31,00 ₺/Kg

  Hurda Kurşun Nedir? Nasıl Anlaşılır?

  Hurda kurşun, genellikle eski veya kullanılmayan kurşun malzemelerin geri dönüşümü için kullanılan bir terimdir. Kurşun, yumuşak ve ağırlıkça yoğun bir metal olduğundan, çeşitli endüstriyel uygulamalarda ve mühendislik projelerinde kullanılmış olabilir. Örneğin, eski kurşun aküler, kurşun kablolar, inşaat malzemeleri veya ateşleme cihazları gibi çeşitli kaynaklardan elde edilen kullanılmış kurşun malzemeleri, hurda kurşun olarak adlandırılır.

  Hurda kurşun genellikle geri dönüşüm tesislerine gönderilir, burada çeşitli işlemlerden geçirilerek temizlenir ve yeniden kullanılabilir hale getirilir. Kurşunun geri dönüşümü, çevresel etkilerini azaltmaya yardımcı olur ve değerli bir hammaddeyi tekrar kullanıma sokar. Ayrıca, kurşunun doğru şekilde geri dönüştürülmesi, çevre ve insan sağlığına yönelik potansiyel riskleri en aza indirmeye yardımcı olur.